Vendetta 7: dve pobede i jedan poraz!

Na sinoćnjem MMA eventu Vendetta 7 u Beču, CDS je nastupio sa 3 borca i ostvario 2 pobede i 1 poraz!
Borislav Nikolić je sudijskim prekidom posle samo jednog minuta stigao do 4. profesionalne pobede i skora od 4:0 i pokazao da ovog borca u budućnosti možemo očekivati blistavu karijeru!
Aleksandar Janković je apsolutnom dominacijom uspeo da za samo 2 minuta natera protivnika na predaju, tehnikom gušenja sa ledja RNC! Aleksandar je upisao svoju 4. profesionalnu pobedu!
Vaso Bakočević je u meču večeri, u borbi za pojas, izgubio veoma kontraverznom sudijskom odlukom posle 5 rundi.
Vaso je dominirao 4 runde i sve vreme bio na protivniku, kontrolisao pozicije i zadavao mu udarce. Peta runda je bila izjednačena, ali su sudije, očigledno veoma pristrasno, pobedu dodelile domaćem borcu. Takve stvari su deo sporta i uvek će se dešavati, na nama je samo da treniramo jače i bolje i ne dozvolimo da sudije odlučuju ni o čemu!
Češtitke našim momcima na sjajno odradjenim mečevima, vidimo se uskoro opet iza žice!